piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
RUBIK ZA OCEANEM

Z Piotrem Rubikiem wystąpiły dwa połączone chóry - Wrocławski Chór Akademicki oraz chór polonii z Toronto. Solistom i chórom towarzyszyła znakomita Toronto Golden Symphony Orchestra. Koncerty okazały się wielkim sukcesem! Owacje i bisy trwały prawie godzinę. Sam kompozytor nie krył wzruszenia - “ta orkiestra jest wspaniała, to wielkie szczęście, że dane mi było pracować z tak wybitnymi muzykami”.

Kolejne koncerty odbyły się 5 i 6 kwietnia w New Jersey. Piotr Rubik razem z polskimi artystami wykonał repertuar z albumu „Tu es Petrus”. Polskim wykonawcom towarzyszyła Westfield Symphony Orchestra oraz polonijny chór z Chicago. Artyści zostali entuzjastycznie przyjęci przez widzów a atmosfera panująca podczas występu była fantastyczna! Na koncercie świetnie bawiła się nie tylko polonia ale także włodarze miasta -  dowodem tego jest list z gratulacjami od władz New Jersey!

Ale na tym nie koniec wielkiej trasy Piotra Rubika! Już w  najbliższą sobotę i niedzielę, czyli 12 i 13 kwietnia, Piotr Rubik wystąpi w Chicago. Patronat nad tymi koncertami objęli gubernator stanu Illinois oraz burmistrz Chicago!!! Trasa promocyjna trwa…» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com