piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
GWIAZDY KAYAXU ZAGRZEWAJĄ PIŁKARZY DO WALKI

Futbol, Futbol wersja 2008 to również utwór nagrany z myślą o wszystkich fanach piłki nożnej. Mamy nadzieję, że piosenka ta zagości w sercu każdego kibica! Polska Gola! Piosenka trafiła właśnie do stacji radiowych.

Polska piosenka sportowa, a nawet – ściślej mówiąc – piłkarska ma swoją bogatą historię. Począwszy od „Trzech przyjaciół z boiska” Władysława Szpilmana, poprzez wspomniany „Futbol” Maryli Rodowicz, oraz oryginalny pomysł Bohdana Łazuki na piłkarską wyliczankę: „Entliczek, pentliczek co zrobi Piechniczek”, do odważnej propozycji Marka Torzewskiego „Do boju Polsko!” łączącej operową arię i stadionowy zaśpiew. Zobaczymy jak sobie poradzi projekt wytwórni Kayax.

Warto dodać, że projekty skupiające gwiazdy cieszą się wielką popularnością. Przy wielu okazjach artyści łączą swoje siły, by zaśpiewać wspólnie na przykład na rzecz dzieci, albo osób poszkodowanych w katastrofach czy kataklizmach. Na polskim gruncie najbardziej znana była piosenka „Pokonamy falę”, a chyba najsłynniejsza światowa piosenka charytatywna to „We Are The World”.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com