piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
SIEDMIOKROTNA ZDOBYWCZYNI GRAMMY MA NOWĄ PłYTĘ

Odkąd pojawiła się na muzycznej scenie w 1995 roku, Alanis Morissette stała się jedną z najbardziej wpływowych piosenkarek we współczesnej muzyce. Muzyką pełną ekspresji i żywiołowymi występami na żywo zyskała niezachwiane uznanie, siedem statuetek Grammy i coraz to większą rzeszę fanów na całym świecie, czego potwierdzeniem jest ponad 40 milionów sprzedanych jak dotąd egzemplarzy płyt.

Flavors Of Entanglement nie skąpi słuchaczom dobrych utwrów. Mamy tu więc piękny, pozostający w pamięci lament po utracie miłości „Torch”, hipnotyczne wzloty i upadki na „Tapes”, czy pełen tęsknoty „In Praise of Vulnerable Man”. Jest również zadumany „Not As We” oraz radosny "Giggling Again for No Good Reason".

Komponowanie jest dla Morissette swoistym katharsis, zwłaszcza kiedy w jej życiu zachodzą kolejne ważne zmiany. Dotychczas jej utwory były niczym migawki z życia, tym razem jednak „pisałam na bieżąco, w czasie rzeczywistym. Ta płyta pomogła mi przetrwać trudne chwile, a każda z piosenek była dla mnie kołem ratunkowym” - wyjaśnia Alanis.

W czerwcu Morissette wyrusza na światowe tournee, które rozpocznie się w Europie, a zakończy jesienią w Ameryce Północnej. Tymczasem można ją jeszcze zobaczyć na trwającej obecnie trasie z Matchbox Twenty i Mute Math i tam usłyszeć, oprócz jej największych przebojów, piosenki z nowego krążka.

Najważniejsze dokonania Alanis to: albumy Jagged Little Pill  z 1995 roku, Supposed Former Infatuation Junkie (1998), MTV Unplugged (1999), Under Rug Swept (2002), So-called Chaos (2004), Jagged Little Pill Acoustic (2005) i zawierający największe przeboje The Collection (2005). Jej muzyka pojawiała się również w produkcjach filmowych, takich jak Dogma, Diabeł ubiera się u Prady, De-Lovely, Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa, Miasto Aniołów (za dwa ostatnie była nominowana do Złotego Globu za Najlepszy Oryginalny Utwór i do nagrody Grammy za Najlepszą Piosenkę Rockową i Najlepsze Kobiece Wokalne Wykonanie Rock).» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com