piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Czy to możliwe ? Franek Kimono powrócił jako bestseller !

Muzykę napisał ceniony wówczas kompozytor Andrzej Korzyński. Zresztą współpracę z Fronczewskim można było usłyszeć również w filmach dla dzieci z serii Akademia Pana Kleksa, do których Korzyński napisał ścieżkę dźwiękową.
Polska publiczność jest jednak nieprzewidywalna, w naszym kraju niespodziewanie karierę może zrobić piosenka kabaretowa sprzed 30 lat. Nie ma się co dziwić, że ponownie wydany – tym razem na płycie cd -Franek Kimono stał się bestsellerem. W notowaniach Ogólnopolskiej Listy Sprzedaży płyta Piotra Fronczewskiego wciąż utrzymuje się w pierwszej dziesiątce sprzedażowych hitów co jest ewenementem biorąc pod uwagę to, że album z 1984 roku pozbawiony praktycznie wsparcia promocyjnego mediów konkuruje z najnowszymi produktami polskich i zagranicznych artystów.
Utwory z płyty Franka Kimono mają szansę stać się znowu wakacyjnymi przebojami. Pola Monola, Tankowanie nocą czy King Bruce Lee Karate Mistrz znowu żyją na działkowych grillach, w nadmorskich smażalniach ryb i atakowanych przez komary mazurskich pubach. Przeboje Franka Kimono wciąż goszczą zarówno na domowych imprezach jak i w czasie zamkniętych przyjęciach organizowanych w najlepszych klubach.


» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com