piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Wkrótce nowa płyta PIN

Głośno o nich zrobiło się kilka lat temu, kiedy projekt stworzony przez trzech przyjaciół - wokalistę Andrzeja Lamperta, klawiszowca Aleksandra Woźniaka i gitarzystę Sebastiana Kowola zebrał materiał na debiut. Album „0001” ukazał się w 2005 i został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez krytyków muzycznych jak i fanów. Piosenka „Bo to co dla mnie…” znalazła się na szczytach list przebojów w dużych stacjach radiowych.
 
Wokalista zespołu, Andrzej Lampert - dwukrotny laureat „Szansy na sukces”, studiuje obecnie śpiew klasyczny na Akademii Muzycznej w Krakowie (jako tenor). Nie bez powodu, przez wielu specjalistów uznawany jest za jednego z najlepszych wokalistów młodego pokolenia. Dowodem na to jest jego gościnny występ na najnowszej płycie Sary Brightman. Album „Symphony” pojawił się w Polsce w wersji rozszerzonej o utwór „I Will Be With You (Where The Lost Ones Go)” – jest to duet w wykonaniu Sarah Brightman i Andrzeja Lamperta.
 
Muzyka zespołu PIN urzekła również producentów filmu „Jak żyć?”, którzy wybrali „Niekochanie” na utwór promujący ich najnowszą produkcję. “Jak żyć?” to komedia obyczajowa o życiu, miłości i o tym, że każdy w końcu musi dorosnąć. W grupie drzemie wielki przebojowy potencjał, a najbardziej ekscytujące jest to, że wszystko jeszcze przed nimi. Premiera nowej płyty zapowiedziana jest na 29 sierpnia. Polecamy !!!!!


» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com