piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Nigeryjka z Hamburga rusza na podbój Polski !

Od czasu wydania w 2005 debiutanckiej płyty Victim Of Truth, którą brytyjski Sunday Times określił jako 'równie dobrą co The Misseducation Of Lauryn Hill', Nneka zagrała mnóstwo koncertów w całej Europie.
 
Tak jak swoi rówieśnicy zafascynowani hip-hopem, rymowała nie gorzej niż The Fugees czy Mos Def, w swoje rymy wplatając ciepłe soulowe wokalizy i afrykańskie motywy muzyczne. Dziś jest jedną z ważniejszych i bardziej znanych reprezentantów współczesnej sceny soul/hip-hop, na głowę bijąc swoich 'konkurentów' umiejętnością pisania pięknych melodii i tworzenia harmonijnych wokalnych.
 
Brzmienie nowej płyty No Longer At Ease swoja twórczością zainsirowali tacy artyści jak Gnarls Barkley, Sean Paul czy Bilal. Jednak po wysłuchaniu promujacych krążek - Walking czy Heartbeat wiadomo, że Nneka pochwalić może się już swoim własnym, lekko old-schoolowym stylem, który zachwyci wszystkich fanów Eryki Badu, Meshell Ndegeocello,  Ayo czy... Skye z Morcheeby! Polska premiera albumu No Longer At Ease zaplanowana jest na 22 września tego roku.


» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com