piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
W poniedziałek premiera nowego albumu The Verve !!!

Gitarowe brzmienie w wykonaniu Nicka McCabe’a nie straciło swojego magicznego charakteru, a Jones i Salisbury grają jak nigdy wcześniej. W pewnym sensie to The Verve doskonały. Jeżeli chodzi o teksty, Richard Ashcroft raz jeszcze przyjął na siebie znaną mu rolę poszukiwacza prawd, zadając trudne pytania o życiu i wszechświecie, być może jednak z nieco większym zapałem niż wcześniej, dzięki czemu utwory te zostają na długo w pamięci.

Pierwszy singiel z nowego albumu, progresywny Love Is Noise osadzony jest na samplu i słowach „Love is noise, love is pain, love is this blues I’m singing again”, każdy pojedynczy dźwięk zapada w pamięć tak samo, jak refren z Bitter Sweet Symphony. Utwór ten zamykał mistrzowski występ zespołu The Verve na tegorocznym festiwalu w Glastonbury – warto dodać, że popis The Verve zachwycił festiwalową publiczność.
 
Czterej członkowie zespołu to już nie te same osoby, jakie pamiętamy z lat 90. Muzycy są zdecydowanie mniej podatni na dzikie życiowe przygody, jednak to nadal niespokojne dusze zauroczone tworzeniem muzyki. Bez względu na to, co się wydarzy, kiedy ci czterej muzycy raz jeszcze wejdą na scenę, płyta „Forth” to kolejna okazja, aby zapiąć pasy i trzymać się mocno zjeżdżając tą muzyczną kolejką górską. 


» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com