piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Konkurs na mundialowy hit.

Wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Polska reperezentacja ma być zagrzewana do boju piosenką nagraną specjalnie na tę okoliczość. Do 26 kwietnia można nadsyłać demo z propozycjami a 12 maja konkurs zostanie rozstrzygnięty.

W jury tego konkursy zasiądą m.in. takie sławy jak: Hołdys ( były lider zespołu Perfect), aktor Andrzej Nejman, były trener reprezentacji polskiej Andrzej Strejlau a także Dariusz Dziekanowski.

Udział może wziąć każdy, kto skomponuje utwór muzyczny i napisze do niego słowa" - przyznał Ryszard Adamus, prezes Art Sport Fundacji, która zajmuje się organizacją meczów z udziałem Reprezentacji Artystów Polskich.
Jako pierwszy zgłosił się zespół De Mono. Wokalista  Andrzej Krzywy ma ambicje stworzyć przebój na miarę bardzo popularnej piłkarskiej piosenki śpiewanej   przez wszystkich Polaków: "Uliczkę znam w Barcelonie".

Jak powiedział Strejlau: "Mam nadzieję, że będzie to kolejny przebój, podobnie jak Futbol, futbol Maryli Rodowicz, do którego swoją postawą dostosuje się nasza drużyna narodowa"  - na przystępujących do konkursu spoczywa zatem wielka odpowiedzialność.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com