piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Edyta Geppert nic nie musi !

Dawno nie było w Polsce takiej płyty. Pobrzmiewają tu echa gigantów, którzy w swoim dorobku mieli orkiestrowo-filmowe nagrania (Barbra Streisand, Shirley Bassey, Charles Aznavour), jest rozmach produkcyjny, wyrafinowane i „hollywoodzkie” aranżacje.
Edyta Geppert jest jedynym artystą polskiej estrady muzycznej mającym w swoim dorobku trzy nagrody „Grand Prix” Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Łączna sprzedaż jej płyt przekroczyła półtora miliona egzemplarzy a sześć albumów osiągnęło status Złotej Płyty. Wiele piosenek z jej repertuaru wytrzymało próbę czasu i stało się już evergreenami. Z prostych, melodyjnych małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które natychmiast stają się udziałem publiczności
Jej koncerty to wyjątkowe przedstawienia. Wychodzi na scenę tonącą w mroku. Nawet nie widać zarysu jej sylwetki. Dopiero, kiedy odezwą się pierwsze takty muzyki, snop światła rozświetli dyskretnie jej postać. Znana z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek piosenki literackiej.


» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com