piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
EDYTA - REAKTYWACJA !

Piosenka brzmi świetnie i co najważniejsze nowocześnie w przeciwieństwie do ostatnich propozycji Edyty, które miały trochę archaiczne brzmienie kojarzące się z latami 90-tymi. Utwór ma duże szanse na zaistnienie na radiowych playlistach, a to przecież gwarancja rozpoznawalności, która dodatkowo podgrzeje zainteresowanie ewentualną nową płytą Edyty.
 
Kompozycja powstała przy współpracy Ani Dąbrowskiej i Karoliny Kozak, została zrealizowana w studiach wytwórni Jazz Boy i jest utworem promującym ścieżkę dźwiękową do filmu To nie tak kotku - to najnowsza komedia w reż. Sławomira Kryńskiego. Autorem muzyki do filmu jest Maciej Zieliński. Kompozytor ten znany jest szerszej publiczności z produkcji takich jak Nigdy w życiu, Tylko mnie kochaj , Dlaczego nie!, Nie kłam kochanie, a także seriali.
Nagrania muzyki do filmu trwały tylko dwa dni. Wykonawcy to 16-osobowa orkiestra smyczkowa, sekcja dęta oraz soliści: pianista Krzysztof Herdzin, gitarzysta Marek Napiórkowski, kontrabasista Robert Kubiszyn, wibrafonista Wojciech Kowalewski. Reżyserem dźwięku w To nie tak kotku był Tadeusz Mieczkowski - zdobywca nagrody Fryderyka, który współpracuje z takimi sławami jak: Natalie Cole, Tori Amos, Genesis, Edyta Górniak, czy Pat Metheny.
 
Wracając do Edyty, kierunek wyznaczony nową piosenką jest bardzo „na czasie” i teraz pozostaje tylko mieć nadzieję, że Edyta odstawi na półkę swój styl, który wypracowała kilkanaście lat temu i podąży z duchem czasów, bo nowa piosenka zapowiada zmiany na lepsze.


» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com