piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Wciąż aktywna Cyndi Lauper nagrywa i działa na rzecz praw człowieka

Ta amerykańska wokalistka do współpracy zaprosiła Basement Jaxx, Axwell, Kleerup czy szwedzkiego producenta Peera Astroma (Celine Dion, Madonna, Enrique Iglesias). Efekt? Takiej Cyndi jeszcze nie słyszeliście: nowoczesnemu brzmieniu towarzyszą oryginalne sample, zaskakujące beaty i przede wszystkim świetne, wpadające w ucho kompozycje, które śmiało porównywać z najwiekszymi hitami wokalistki - Girls Just Wanna Have Fun, True Colors czy Echo.
 
Już w ubiegłym roku Lauper wyruszyła w pierwszą trasę True Colors Tour po USA i Kanadzie na rzecz praw człowieka. Razem z nią w trasie brały udział tacy artyści i zespoły jak Deborah Harry z Blondie, Erasure i Gossip. Obecnie rusza zaplanowana trasa koncertowa Cyndi Lauper po Europie, Japonii oraz Ameryce Południowej.
 
Przypomnijmy, że ogromną popularność Cyndi zdobyła w 1983 roku kiedy wydała swoją debiutancką płytę She's So Unusual. Album promował przebojowy singiel Girls Just Want To Have Fun, który dotarł do drugiego miejsca amerykańskiej listy przebojów i szybko zyskał status Platynowego Krążka. Kolejny singel Time After Time, dotarł na sam szczyt amerykańskich zestawień i prędko uzyskał status Złotej Płyty. W 1986 wydała swój drugi, studyjny krążek True Colors. Płyta zyskała status multiplatynowego krążka rozchodząc się w samych tylko Stanach w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Z tego wydawnictwa pochodziły kolejne wielkie przeboje artystki.


» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com