piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Osiecka featuring Nosowska

Płyta Kasi Nosowskiej zatytułowana po prostu Osiecka zawiera 11 znakomitych kompozycji z tekstami Agnieszki. To niesamowite, ale płyta ma niezwykły klimat, trochę retro, trochę brzmienia Komedy, na pewno sporo niepokoju. Muzycy przygotowali aranżacje inspirowane oryginalnymi wykonaniami oraz duchem czasów przeszłych. Za brzmienie odpowiedzialny jest Marcin Macuk oraz muzycy z UniSexBlues Band. Na albumie znalazły się m. in. takie piosenki jak: Zielono mi, Kokaina, Na całych jeziorach ty, Uciekaj moje serce. Utwory nagrywane były na początku listopada 2008 w studiu Polskiego Radia PR III im. Agnieszki Osieckiej oraz wrocławskim studiu Fotoplastykon.

Na temat płyty wypowiedziała się już córka Agnieszki Osieckiej - Agata Passent: "[Muzycy] do piosenek Osieckiej podeszli z pokorą i polotem. Nosowska "zdejmuje" niepotrzebny lukier w jaki obrosły niektóre przeboje Osieckiej, śpiewa je bez mizdrzenia się, doskonale rozumie tekst. Na płycie dostajemy dużą dawkę niepokoju, jest to płyta o wiecznej tęsknocie, o przemijaniu, o miłości niecynicznej, o pytaniach bez odpowiedzi. "A ja, co będzie ze mną?", pytają Nosowska i Osiecka."
 
Przypominjmy, że poprzedni album Nosowskiej UniSexBlues ukazał się wiosną zeszłego roku i stał się dużym sukcesem artystycznym i komercyjnym – płyta kilka tygodni po premierze znalazła się na pierwszym miejscu polskiej listy sprzedaży płyt. Jednocześnie wokalistka nagrywa i koncertuje z zespołem Hey.


» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com