piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Zabójcy znowu atakują ! Najnowsza płyta The Killers już na rynku

Human Doczekał się nawet wersji zremiksowanych przez najsławniejszych producentów muzyki klubowej takich jak: Armin Van Buuren, Ferry Costen czy White Duke. Jak mówi lider grupy Brandon Flowers: „Human to czterominutowa, epicka kompozycja”. Tekst piosenki jest zainspirowany przez legendarnego amerykańskiego publicystę Huntera S. Thompsona, który opisał proces tworzenia się w USA generacji tancerzy.
 
Day & Age - Nowy album zespołu z Las Vegas to zbiór najlepszych kompozycji w ich karierze! – krzyczą hasła promocyjne. Nie dziwimy się takim deklaracjom, bo to normalny element „medialnego szumu” wokół artystów, ale fakt, że płyta zadebiutowała na #1 wielu krajów europejskich w tym UK, Irlandii i Norwegii – to nie przesada.
 
The Killers są zespołem, który nigdy nie narzekał na brak inspiracji i pomysłów. Brandon Flowers mówi: „Są takie momenty, kiedy pojawiają się takie kompozycje jak When We Were Young czy w tym wypadku Spaceman, to są chwile w których mogliśmy sobie powiedzieć - chodźmy do parku i wtedy te piosenki nigdy by nie powstały! Było coś takiego, co nie pozwalało mi się zatrzymać, trudno o tym opowiadać to trzeba było po prostu uchwycić”.
 
Zespół otrzymał niezliczoną ilość nagród i nominacji do Grammy, MTV Awards czy NME Awards. Zagrali na wszystkich najważniejszych festiwalach, od Pukkelpop do Glastonbury. Pojawili się w najbardziej prestiżowych salach, jak Madison Square Garden w Nowym Jorku.


» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com