piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Dido bezpiecznie wraca do domu. Nowy hit brytyjskiej piosenkarki!

Wydana 17 listopada trzecia w jej dyskografii płyta zyskała w oszałamiającym tempie status Złotej Płyty w Polsce. Poprzednie dwa albumy znalazły w naszym kraju ponad 100.000 fanów, tym samym pokryły się platyną.

 

Album nagrywany był w Los Angeles oraz Londynie  pod nadzorem czułych uszu producentów: Jona Briona – opiekuna Fiony Apple, Kayne Westa, Rufusa Wainwrighta i The Eels, Ark – nowej producenckiej firmy założonej przez Rollo Armstronga (z Faithless) oraz samej Dido. Na płycie znalazła się także piosenka Grafion Street napisana wspólnie z Brianem Eno (U2). Album promują singiel i video do piosenki Don’t Believe In Love. Obecność takich producentów gwarantuje najwyższą jakość muzyczną.

 

Ponadto, atrakcyjności całej produkcji dodaje udział zaproszonych gości, których różnorodność może nawet niekiedy zaskakiwać. Spotykamy tutaj takich weteranów jak Mick Fleetwood (Fleetwood Mac), ale też członków grupy The Roots !

 

Dido nie zmieniła swojego stylu, ona go wzbogaciła i pogłębiła. Nie ma tutaj jakiejś przełomowej zmiany, ale jest zdecydowane uszlachetnienie stylu. Jej piosenki stały się jeszcze bardziej subtelne. Dido jest jak zwykle melancholijna, ale nie nudna. Natomiast wewnętrzna warstwa muzyczna płyty Safe Trip Home ma wiele siły i emocji. Wrażenie, którego nie udało jej się osiągnąć na poprzednich płytach.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com