piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Shakin' Stevens nagrał kolejną płytę i jest w niezłej formie !

Nie mała była w tym zasługa przebojowych numerów z chwytliwymi refrenami, jak Lonely Too Long, czy Somewhere In The Night. Mocny głos Stevensa oraz nowe aranżacje wniosły nowe życie do klasyków Got My Mind Set On You Rudi Clarka, Baby It's You Burta Bacharacha czy I Hear You Knockin’ Dave'a Bartholomew. How Could It Be Like That to hipnotyzujący rockowy numer z gościnnym udziałem legendarnego Tony'ego Joe White'a na gitarze prowadzącej. Twórcami nagrania są Stevens i Ronnie Harwood. Z kolei It's A Shame - numer Johna Davida i Jasona Lee - to odzwierciedlenie silnego głosu Stevensa i zaangażowanego tekstu. Do tego dochodzi energia i ekscytacja gospelowego Fire Down Below czy porywające wersje Pump It Up i Trouble z idealnie nadającym się na festiwale Get Together.

 

Na ten album czekaliśmy od dawna, ale było warto. Po premierze w Danii, 29 maja 2007 roku, krążek z miejsca wylądował na 8. miejscu. W efekcie Shaky pojechał na trasę do Danii, a następnie dał koncert w Rumunii w ramach akcji charytatywnej na potrzeby hospicjum dla dzieci. W sylwestra roku 2007 wystąpił w Krakowie. Następnie zaproszono go do Gävle Konserthus w Szwecji na współny koncert z Billy Bremnerem i Geraintem Watkinsem.

 

W 2008 roku, 28 czerwca otwierał główną scenę na festiwalu Glastonbury i jak zapewniali organizatorzy był to najlepiej przyjęty otwierający występ w historii imprezy. W następnej kolejności pojawiły się inne festiwale w UK, a także występy w Niemczech oraz na festiwalu w Sopocie. W efekcie, album Now Listen ukaże się teraz również w Polsce. » powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com