piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Piłkarski hit w wykonaniu Queens

Zespół Queens tworzą trzy dziewczyny, wyróżniające się umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi, a także nieprzeciętną osobowością i energią sceniczną: Patrycja Wódz ( Idol, Teatr Roma),Agnieszka Maksyjan ( Idol, Miss Polonia) i Monika Niedek ( Droga do gwiazd). Chętnie zapraszane przez media, wystąpiły juz w wielu programach telewizyjnych ( w TVP 1, TVP 2, TVP 3, TV Polonia, Polsat, Viva Polska, TVN) a w prasie ogólnopolskiej ukazały się wywiady i publikacje o zespole  ( m.in. "Gala", "Tele Tydzień", "Super Express", "Fakt"). Są stałymi gwiazdami magazynów dla młodzieży "Bravo", "Dziewczyna", "Popcorn".

Singiel "Everybody Loves The Sunshine" był jedną z najczęściej granych piosenek w dyskotekach i rozgłośniach radiowych ( m.in. w Programie 1 Polskiego Radia). Po nim Queens rozpoczęły promocję kolejnego utworu "Od A do Zet". teledysk do piosenki spotkał się z dużym zainteresowaniem mediów. Queens zakwalifikowały się do Krajowego Finału Konkursu Eurowizja 2006, w którym wykonały piosenkę "I fell in love" i zajęły II miejsce w głosowaniu publiczności.

Repertuar zespołu tworzą nowocześnie zaaranżowane piosenki, zgodnie z obowiązującymi trendami w muzyce pop/dance. Podczas koncertów można usłyszeć nie tylko utwory w języku angielskim ale i premierowe kompozycje napisane specjalnie dla grupy przez najlepszych polskich kompozytorów ( Roberta Jansona, Romualda Lipko, Marcina Nierubca) i autorów tekstów ( Jacek Cygan, Andrzej Ignatowski). Queens mają za sobą kilkanąscie koncertów, w tym występ podczas finału Lata z Radiem.

Występy Queens to efektowny show sceniczny , który na długo pozostaje w pamięci widza. Do każdej piosenki przygotowany jest specjalny układ choreograficzny i scenografia, która uatrakcyjnia występ.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com