piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Lady jak z lat 80. - po prostu tańczy

Naprawdę nazywa się Joanne Stefani Germanotta. Miała szczęście, że podpisała kontrakt z wytwórnią  Interscope Records, która jest jedną z bradziej ekspansywnych na rynku.  Kiedy miała 13 lat napisała swoją pierwszą piosenkę. Kilka lat później zaczęła uczyć się w nowojorskim Tisch School of the Arts. Jej kariera rozpoczęła się nietypowo. Początkowo pisała teksty piosenek dla wytwórni płytowej. To spod pióra Joanne wyszły teksty dla Pussycat Dolls oraz dwie piosenki z albumu Circus Britney Spears. 

 

Jej debiutancki album The Fame  został wydany w sierpniu 2008 roku. Już wiemy, że następnym singlem będzie Beautiful Dirty Rich. Jak na nowoczesne gwiazdy przystało, Lady GaGa stawia głównie na rozprowadzanie plików drogą internetową, co pozwala jej królować w zestawieniach typu: top digital tracks.

 

Warto wspomnieć również o tym, że na fali popularności tanecznych show, jak "You Can Dance" czy "Taniec z gwiazdami" pojawia się kolejny film o roztańczonych nastolatkach, które marzą o karierze na scenie. To film o identycznym tytule jak singiel naszej bohaterki – Just Dance. Za scenariusz odpowiedzialna jest Duane Adler mająca na swoim koncie ma cztery filmy: "Bo do salsy trzeba dwojga", "W rytmie Hip - Hopu", "Step up - Taniec zmysłów" i "Just Dance".

 

 » powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com