piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Danny najczęściej grany !

Kim jest Danny ? Pochodzi ze Szwecji, ale nie jest rodowitym Skandynawem. Jego ojciec jest Polakiem (stąd nazwisko Grzechowski)a matka pochodzi z Boliwii. Jak to zwykle bywa w dzisiejszym showbiznesie – wziął udział w tamtejszych edycjach programów Idol i Taniec z Gwiazdami. Występy przed masową publicznością wystarczyły by zrobić z niego gwiazdę. Pierwsza płyta i pierwsze nagrania w Szwecji wylądowały na pierwszych miejscach list przebojów. Poza tym, ten 22-latek z racji swojego wyglądu jest również doskonałym – z punktu widzenia marketingowego - obiektem westchnień nastolatek.

 

Polska bardzo chętnie widzi u siebie artystów ze Szwecji. Mają do Polski blisko i mogą pojawić się jako gwiazdy koncertowe lub telewizyjne. Piosenki są lekkie łatwe i przyjemne, mieszczą się w głównym nurcie muzyki pop. Nie dziwi zatem fakt, że bardzo szybko 3 single zrobiły u nas oszałamiającą karierę. Tokio, wspomniany już If Only You z gościnnym udziałem Therese, Hey (I’ve Been Feeling Kind Of Lonely) teraz promowany jest utwór Radio.

 

Z pewnością Danny należy do najczęściej granych artystów w polskich stacjach radiowych. Jednak doświadczenie pokazuje, że po błyskotliwym sukcesie i debiucie bardzo trudno jest utrzymać się na fali zainteresowania mediów, zwłaszcza, że w „boksach startowych” są już inni Skandynawowie, którzy czekają na podbicie Europy, chociażby Mans Zelmerlow czy Norweżka Maria Mena.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com