piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Alesha Dixon - światowej klasy brytyjski pop gotowy na podbój świata !

Ich dzieło to stanowiąca przekrój muzycznych gatunków dźwiękowa fiesta, na którą składają się między innymi tak przebojowy singiel w stylu mambo jak The Boy Does Nothing, marzycielsko akustyczny Don’t Ever Let Me Go, elektryzujący Cinderella Shoe i szczerze liryczny Italians Do It Better.

 

„W życiu nadchodzi czasem moment, kiedy wszystko, o czym zawsze marzyłeś, ma szansę w końcu się spełnić" – twierdzi Alesha - „dla mnie taka chwila właśnie nadeszła. Pragnęłam jej, od kiedy tylko sięgam pamięcią. Ja traktuję muzykę jako swego przewodnika, więc wkroczenie do tego muzycznego świata jest dla mnie błogosławieństwem".

 

Alesha Dixon ma 30 lat, jest nie tylko piosenkarką, ale również tak zwaną osobowością telewizyjną ( występowała w brytyjskim odpowiedniku Tańca z gwiazdami ), modelką i autorką muzyki. The Boy Does Nothing to jej pierwszy singiel w brytyjskiej TOP 10. Dotarł do 5. miejsca i spędza na liście już 3 miesiąc. Jej najnowsze sukcesy należ traktować jako powrót na scenę. Na początku lat 2000 zdobyła bowiem umiarkowany rozgłos z zespołem Miss-Teeq.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com