piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Nowy album Lily Allen na początku lutego!

Od czasu debiutu uznawana jest za najbardziej nowatorską wokalistkę swojego pokolenia. Współpraca z takimi muzykami jak Robbie Williams, Mark Ronson, Common, Dizzee Rascal, Jamie T czy Kaiser Chiefs utrwaliła pozycję Lily jako artystki potrafiącej odnaleźć się w wielu gatunkach muzyki.

 

Teraz Lily powraca. Długo oczekiwany, drugi album kontrowersyjnej wokalistki zatytułowany It’s Not Me, It’s You ukaże się na początku lutego. Płyta zawierać będzie 12 nowych utworów i jest kontynuacją debiutanckiego krążka Lily Alright Still, który sprzedał się w 2,5 milionach egzemplarzy na całym świecie - głównie za sprawą klasycznego pierwszego singla Smile. Ta i wiele innych, równie intrygujących piosenek sprawiły, że wówczas 21-letnia artystka stała się rozpoznawalna na całym świecie i osiągnęła ogromny sukces.

 
Po dwóch latach milczenia album Its Not Me, It’s You daje dowód niesamowitego talentu Lily. Rozmaitość wizji, jaką prezentuje 12 utworów na nowej płycie przypomina słuchaczom o biegłości Lily jako autorki piosenek. Zapowiedzią albumu jest singiel The Fear.  » powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com