piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Tom Jones w Polsce!

O ile media nadużywają pojęcia „powrót” do młodziutkich gwiazdek pop, które nagrywają nową płytę na przykład po 2 latach, to hasło „powrót” w przypadku tego artysty jest jak najbardziej uzasadnione. Sam Jones skromnie komentuje sytuację: „Otwieram znów kram. Zobaczymy, kto do mnie zajrzy”. Nowa, studyjna płyta Toma została nagrana w Los Angeles w ciągu zeszłego roku. Produkcją zajęli się przede wszystkim Future Cut - drum 'n' bassowa ekipa znana ze współpracy z Lily Allen, Dizzee Rascalem i Goldiem.

 

Na płycie znalazły się między innymi: żywiołowa stylizacja taneczna, wysmakowany soulowy singiel  If He Should Ever Leave You oraz genialny popowy numer  Give A Little Love. The Hitter Bruce’a Springsteena to niezwykła, przepełniona smutkiem opowieść o zmęczonym życiem bokserze. Krytycy oceniają, że to historyczny album Toma Jonesa, kwintesencja jego siły, dojrzałości i charakteru, co najlepiej pokazuje piosenka tytułowa: przejmujące dreszczem spojrzenie w otchłań wyśpiewane ze wzniosłą powagą.


W wieku 68 lat Sir Tom Jones, który niedawno otrzymał tytuł szlachecki, wciąż pracuje na pełnych obrotach, uwielbia muzykę i pozostaje wielkim artystą.  Bożyszcze kilku pokoleń kobiet od ponad 50 lat wierny swojej żonie. » powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com