piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Wilki bez prądu

Wilki są jednym z najpopularniejszych polskich zespołów. W trakcie 17-letniej kariery grupie udało się wylansować takie przeboje, jak „Baśka”, „Son of the Blue Sky”, „ Moja Baby” czy „Bohema”.  Zespół znany jest też z własnych wersji utworów innych wykonawców, takich jak „Sen o Warszawie” Czesława Niemena.

 

O kulisach tego przedsięwzięcia dowiadujemy się od samych muzyków: „Zaproponowano nam koncert Unplugged już dawno temu, ale jakoś nie było momentu na przygotowanie nowych aranżacji. Teraz udało się dopiąć terminy, zaprosić wspaniałych gości -  muzyków, którzy już z nami współpracowali”.


Koncert zostanie wydany na CD i CD/DVD. Wilki to trzeci polski wykonawca, który wystąpił w ramach cyklu „MTV Unplugged”. Pierwszą artystką, która wykonała swoje największe utwory w wersjach „bez prądu” jesienią 2006 była Kayah. Rok później w ramach tego projektu wystąpił zespół Hey.  Koncerty akustyczne do dziś uchodzą za jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych, a udział w nim jest dla artystów wyróżnieniem i umacnia ich pozycję na muzycznym rynku.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com