piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Nowy Polak po 5 latach. Premiera wkrótce!

Materiał na płytę był zbierany dosyć długo. Dwa lata temu gotowa była większość piosenek. Sidney mówi o nowym krążku: „gdy słucham tej płyty jest ona dla mnie logiczną całością. Cyfrowy styl życia to album bardzo osobisty, można nawet powiedzieć, że egocentryczny. Nie umiałem znaleźć tematów poza sobą. W piosenkach opisuje dość dokładnie swoje życie, przedstawiam również kilka przemyśleń, na które los otworzył mi oczy, i to nie tylko w kontekście nowych technologii czy Internetu”.

 

Na płycie usłyszymy zaproszonych gości. Kasia Nosowska zgodziła się zaśpiewać piosenkę country, EastWestRockers ubarwili piosenkę Blask, a Iza wraz z Pezetem zakończyła album. Większość muzyki powstała w kooperacji z keyboardzistą Michałem Mareckim, a partie gitar akustycznych wykonał Marcina Majerczyk – jeden z najlepszych gitarzystów akustycznych. Pojawia się też nowy element - harmonijka ustna zagrana w większości przez Tomka Bieleckiego.

 

Sidney ma nadzieję, że fani będą wyrozumiali: „Mam wielką nadzieję, że ludzie, którzy pisali do mnie maile domagając się drugiej płyty wybaczą mi tak długie oczekiwanie. Nareszcie z czystym sumieniem mogę ją oddać w ich ręce. Po prostu nie umiem już w niej nic poprawić:)”.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com