piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Depeche Mode - powrót do korzeni. 20 kwietnia nowa płyta !

W wywiadzie dla radiowej BBC 6, Dave sporo mówił o procesie powstawania nowego albumu. Wskazuje, że prace z analogowym sprzętem szły o wiele przyjemniej niż z jego cyfrowymi odpowiednikami, a niektóre z instrumentów zespół wręcz odkrywał na nowo.

 

Powstanie nowego albumu Dave Gahan zapowiadał już w 2007 roku podczas promocji swojej solowej płyty. Mówił, że 2008 rok Depeche poświęcą na prace nad nową płytą, i tak się stało. 12 wydawnictwo w dyskografii tego zespołu ukaże się już niebawem. Promocja będzie obejmowała również wielkie stadionowe tournee.

 

Dzisiaj zespół ma już ugruntowaną pozycję jednego z ważniejszych w historii rocka. Jednak przez pierwszą połowę lat 80-tych ciężko pracował na uznanie krytyki, choć w tym samym czasie była otoczona prawie kultowym uwielbieniem fanów, kolekcjonujących najmniejsze chociaż ślady nagraniowe (olbrzymia popularność singli zespołu, wydanych później w kilku zestawach). Gdy lata osiemdziesiąte zmierzały ku końcowi, Depeche Mode pokonali wszystkie uprzedzenia jakie świat mógł mieć wobec nich. Album Violator był gigantycznym sukcesem. Enjoy The Silence został wydany w lutym 1990 i sięgnął TOP 10 w Ameryce osiągając podobny sukces na całym świecie bez specjalnego wysiłku. Reżyser teledysków Anton Corbijn wykreował w wyobraźni każdego image Dave'a jako "Króla" i Depeche Mode zdobyli swoją pierwszą Brit Award za najlepszy singiel. Album sprzedał się w ilości 6 milionów kopii.

 

Depeche Mode wciąż wydają nowe piosenki utrzymane w swoim niepowtarzalnych stylu. Czekamy na nowy album !» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com