piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Turnau tym razem do zobaczenia.

Przez lata związany był z legendarną Piwnicą Pod Baranami. Ma na swoim koncie ogromną ilość sprzedanych płyt, które wielokrotnie osiągały status złotych i platynowych. Otrzymał wiele prestiżowych nagród: Superjedynkę, Fryderyki, Wiktory, Grand Prix Festiwalu Opolskiego itp.

 

Najnowsza propozycja w dyskografii Turnaua to album „do zobaczenia” CD+DVD. Płyta jest zbiorem swego rodzaju „rarytasów”, znajdą się tam starannie wybrane przez Artystę utwory w nieznanych wcześniej wersjach koncertowych, lub demo, pochodzące między innymi z jego prywatnych zasobów. Album będzie niewątpliwie gratką dla fanów. Wiele piosenek dzięki temu wydawnictwu po raz pierwszy ujrzy światło dzienne. Swój udział w doborze materiału miała również córka Grzegorza Turnaua – Antonina – słuchacze dowiedzą się, jakie są jej ulubione piosenki z wybranych płyt Taty.

 

Fani będą mogli zobaczyć nie tylko prawie wszystkie teledyski, które powstały od początku kariery Turnaua, ale również duet z Anną Marią Jopek w piosence „Byłem w Nowym Yorku” zarejestrowanej podczas koncertu jubileuszowego Grzegorza Turnaua „20 lat tutaj jestem”, oraz wybrane fragmenty z koncertu poświęconego twórczości Zbigniewa Herberta.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com