piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
SEZON NA FESTIWALE

...Ostatecznie Polsat zorganizuje Top Trendy 8-11 czerwca, czyli tydzień przed festiwalem w Opolu. A zatem pierwszy raz od lat impreza telewizji publicznej nie będzie otwierała polskiego sezonu festiwalowego. 

"Taka sytuacja nie jest dobra dla nikogo. Przecież obracamy się wśród tych samych artystów, poza tym akcje reklamowe obydwu imprez będą na siebie nachodziły" – uważa impresariat Polsatu.

Może dojść do ciekawych sytuacji  kiedy w odstępie kilku dni będziemy oglądać tych samych wykonawców w Sopocie i w Opolu. Menedżerowie największych polskich gwiazd przyznają, że starają się, aby tego nie doszło i wybierają jedną imprezę. Stacje na razie nie zdradzają szczegółowo swoich planów, ale kilka imprez można przewidzieć.

Tegoroczny, 44. festiwal opolski odbędzie się w dniach 15-17 czerwca. Organizatorzy - Telewizja Polska - zapowiadają koncerty: Debiutów i Premier, Superjedynek, Kabareton oraz jubileuszowy koncert z piosenkami jednego artysty będzie to twórczość Seweryna Krajewskiego. Będzie też impreza towarzysząca - "Off Opole" oraz widowisko "Od przedszkola do Opola". Po raz pierwszy w historii bilety na Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole będą dostępne w Internecie.

 » powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com