piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
JUSTYNA BLIŻEJ LUDZI

Justyna już udowodniła, że doskonale odnajduje się w ambitniejszym repertuarze i teraz czas na pop. Zmienia także swój wizerunek z kobiety ekstrawaganckiej w delikatną i „normalną”, z którą mogą się identyfikować 30-tolatki. "Chcę być teraz bliżej ludzi, a mój dotychczasowy wizerunek niestety ich odstraszał" - przyznaje Steczkowska.

Nowa płyta „Daj mi chwile” ukaże się już niebawem, bo 1-ego czerwca. Materiał Justyna zbierała blisko dwa lata. I kolejna płyta będzie ósmą w jej dyskografii. W całości była realizowana w warszawskim Jazzboy Studio.

Produkcją zajął się Bogdan Kondracki, znany ze współpracy z Moniką Brodką, Anią Dąbrowską, Krzysztofem Krawczykiem, Tomkiem Makowieckim, czy Marylą Rodowicz. Teksty piosenek opowiadają o współczesnej kobiecie, starającej się wyważyć swoje emocje i pogodzić je z życiem codziennym.

Płyta została nagrana prostymi środkami, w oparciu o tradycyjne instrumenty, takie jak: fortepian, akordeon, gitara akustyczna, czy skrzypce. Jak zapewnia wydawca, EMI Music Poland, całość brzmi jednak nowocześnie, a momentami wręcz tanecznie.

Pierwszym singlem jest piosenka Tomka Bonarowskiego do tekstu Justyny "To tylko złudzenie (to nie miłość)". Teledysk zrealizowała Patrycja Woy Wojciechowska.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com