piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
BEZ PLAYBACKÓW

 Zespół istnieje już 25 lat i jak zapewnia Jan Borysewicz, fani usłyszą podczas koncertu siedem najlepszych piosenek wybranych z całego repertuaru. Warto dodać, że zespół promuje obecnie nowy singiel pod tytułem „Strach się bać”, który zapowiada nową płytę.

Tego samego dnia – 15 czerwca - o nagrodę im. Anny Jantar będą walczyć debiutanci, i co ciekawe, zaśpiewają w amfiteatrze. Dotychczas telewizja organizowała ten koncert na scenie w centrum miasta. Sprawiało to jednak wrażenie, że koncert ten odbywa się, bo musi, ale jego znaczenie nie jest zbyt istotne. Debiutantom obiecywało się promocje w telewizji, a z tym bywało różnie. Teraz „Debiuty” wracają do amfiteatru. Chcemy wspierać młode zespoły, bo niestety z tym nie jest najlepiej – zapewnia dyrektor festiwalu Gina Komasa.

Na drugi dzień zaplanowano wręczenie Superjedynek oraz Kabareton. W tym roku Superjedynki zostaną przyznane w dziesięciu kategoriach – m.in. za przebój roku, debiut, wokalistkę, czy wokalistę. Najwięcej nominacji – bo aż pięć – ma Robert Gawliński z zespołem Wilki.

W ubiegłym roku mieliśmy koncert poświęcony Markowi Grechucie, tym razem przyszedł czas na jednego z najlepszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej – Seweryna Krajewskiego. Wybór piosenek od czasów Czerwonych Gitar do ostatnich kompozycji Krajewskiego powinien zadowolić tych, którzy szukają wrażeń sentymentalnych, jak i nowych interpretacji. W koncercie wystąpią bowiem takie gwiazdy jak
Maryla Rodowicz, Perfect, Jerzy Połomski, Wilki, czy Ania Dąbrowska. Projektowi nadano tytuł "Niebo z moich stron".

 

Telewizja zapowiada, że w tym roku nie będzie żadnych playbacków, wszystko będzie śpiewane na żywo i z udziałem publiczności. Płyty można kupić w sklepie, a to ma być pełen muzycznych przeżyć festiwal – powiedział dyrektor artystyczny festiwalu Zygmunt Kukla. 44. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2007 - już 15-ego czerwca.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com