piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
THE POLICE ZNOWU RAZEM !

Grupa The Police rozwiązała się w 1985 roku po nagraniu bestsellerowego krążka „Synchronicity”. Z tej płyty pochodził między innymi megahit „Every Breathe You Take”. Wówczas było to zaskoczenie, bo zespół sprzedawał miliony płyt, a na koncertach był w stanie zapełnić największe stadiony. Jednak drogi muzyków rozeszły się. Niewątpliwie największą karierę wśród policjantów zrobił Sting. Dzisiaj jest gwiazdą pierwszej wielkości w muzyce i osiągnął już wszystko, co było do osiągnięcia. Teraz po ponad dwóch dekadach znowu grają razem.

Pierwszy regularny koncert po powrocie dali na początku tygodnia w Vancouver. Zagrali w jednym z tamtejszych klubów, a fani usłyszeli ponaddwugodzinny występ, na który złożyły się największe przeboje zespołu. Taki charakter ma tez światowa trasa …Greatest Hits.

W sierpniu, po serii koncertów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, panowie Sting, Stewart Copeland oraz Andy Summers przybędą do Europy, gdzie zagrają m.in. w Szwecji, Niemczech, Francji, Holandii, Hiszpanii, Austrii, Czechach oraz na Wyspach Brytyjskich.

Za kilka dni ukaże się też kolejna składanka przebojów The Police. Jubileuszowy dwupłytowy album reaktywowanego zespołu będzie  wydany specjalnie z okazji trzydziestej rocznicy ich powstania. Będzie zawierać 28 największych przebojów grupy oraz utwór "Fall Out" - pierwszy singel tria pochodzący z 1977 roku.

Niewykluczone – i to jest bardziej zachęcające od kolejnej składanki – że grupa nagra całkiem nowy materiał. Wprawdzie muzycy oficjalnie nie potwierdzają takich przypuszczeń, ale można to wywnioskować z tego, co mówią: "Jeśli dobrze pójdzie z koncertami, to możemy zrobić szóstą płytę. Nie widzę powodów, dlaczego nie mielibyśmy tego zrobić" - powiedział Summers. Gitarzysta dodaje: "W ostatnim czasie jammowaliśmy trochę i naprawdę nam się to podobało. Zagramy kilka nowych piosenek podczas letnich koncertów". Szkoda, że nie zobaczymy ich w Polsce.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com