piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
NOSOWSKA WRACA

Kasia zbierała piosenki na tę płytę przez siedem lat. Zdecydowała również, że elektronika, która dominowała na poprzednich albumach jest już dla niej tematem zamkniętym. Teraz zaproponowała otwartą formułę błyskotliwych piosenek inspirowanych inteligentnym popem, r'n'b, bluesem, rockiem, techno czy reggae.

Ta płyta niesie przesłanie: ktoś, kto lubi muzykę, nie powinien się zawężać do jednego gatunku.- mówi Nosowska. Tym razem nie wzbraniam się przed dobrym popem czy R&B, słychać też blues, rock, delikatne nawiązanie do reggae lub techno... To dowód na to, że kocham muzykę. Po prostu.- dodaje artystka.

 

Album wyprodukował Marcin Macuk (Pogodno), odpowiedzialny również za większości partii instrumentalnych. Na krążku pojawiają się również inni goście, m.in. Yumiko Ishijima (Papaya Paranoia) oraz Stanisław Sojka (w utworze tytułowym).

To już 4 solowa płyta Kasi Nosowskiej. Poprzednie solowe projekty Nosowskiej "Puk.Puk.", "Milena" i "Sushi", stworzone głównie we współpracy z Andrzejem Smolikiem, bardzo daleko odbiegały od jej rockowych kompozycji tworzonych na co dzień z Heyem.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com