piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
"UWIELBIAM PIOSENKI TATY"

 ...Nad płytą pracowali tacy producenci, jak: Mark Taylor, Max Martin, Johnatan Austin, Sean Garrett i Brian Kidd. Znalazły się na niej tak zróżnicowane utwory, jak energetyczny pierwszy singel, miłosna ballada Miss You dedykowana partnerce Annie Kurnikovej, czy Push będący popowo-hiphopową kolaboracją z Lil' Waynem. Zgodnie z tytułem płyty, wokalista rzeczywiście cierpi na bezsenność i leczy się już od kilku miesięcy.

Przez długi czas był postrzegany jako wokalista, który zawdzięcza sławę swojemu niemniej słynnemu ojcu, toteż nie mógł się uwolnić od etykiety „synalka”. Kiedy rozpoczynał karierę występował nawet pod innym nazwiskiem - Martinez, aby nie być kojarzony z ojcem. Jego debiut w 1995 roku rozszedł się w milionowym nakładzie. Dzisiaj jednak, z kilkoma albumami sprzedanymi w ilości ponad 40-stu milionów sztuk, nikt nie ma wątpliwości, że Enrique godnie reprezentuje rodzinę. A co mówi o muzyce taty ? : „Ojciec wie, że uwielbiam jego piosenki. Wychowałem się na nich". Enrique dodaje , że styl ojca go ukształtował. 

Wytwórnia Iglesiasa zachwala, że Insomniac to najbardziej różnorodna płyta Iglesiasa. Wiadomo już, że hiszpański wokalista wystąpi na sopockim molo na koncercie zapowiadającym 44. Sopot Festival 2007. To będzie jedyny koncert Enrique w Polsce - 24 lipca.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com