piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
ROD W GDAŃSKU !

 Wiemy już, że wystąpi 24 lipca w Stoczni Gdańskiej. Będzie to koncert w ramach cyklu "Przestrzeń wolności", na którym "Solidarność" świętuje rocznicę swojego powstania. Wcześniej wystąpili tu Jean Michel Jarre oraz David Gilmour z zespołu Pink Floyd.

Producenci koncertu przygotowali dla fanów artysty nie tylko zestaw najlepszych i najbardziej znanych przebojów, ale również wielkie show, z ogromną ilością efektów specjalnych. Rod wystąpi z 15-osobowym zespołem. Koncert zakończy pokaz fajerwerków. Mamy nadzieję, że usłyszymy jego wielkie przeboje takie jak Maggie May, Saling czy Da Ya Think I’m Sexy i Baby Jane.

Przy okazji wizyty w Polsce Stewart otrzyma również "Multiplatynową płytą" za sprzedaż ponad 150 tys. albumów z serii The Great American Songbook na polskim rynku. Wydana przez Stewarta seria płyt zawierająca swingujące standardy muzyczne XX wieku podbiła świat, rozchodząc się w nakładzie przekraczającym 13 milionów egzemplarzy.

Warto dodać, że na koncie Stewarta jest swoisty rekord liczby osób zgromadzonych na koncercie. 3,5 miliona fanów oglądało go na plaży Copacabana w Rio podczas koncertu noworocznego w 1994 roku. Ile osób zobaczy go w Gdańsku ? To się okaże.

A co ciekawego w życiu prywatnym Roda ? w tym roku ożenił się po raz trzeci, tym razem ze swoją partnerką – modelką Penny Lancaster. Związek małżeński zawarli na pokładzie jachtu zacumowanego we włoskim porcie Portofino.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com