piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
PRZYJADĄ BLACK EYED PEAS

... Przynosi to korzyści w formie obecności w głównym nurcie i wysokich pozycji na listach przebojów. O przyszłość raczej nie muszą się martwić, sprzedali dotychczas 30 milionów płyt i mogą sobie teraz pozwolić na realizowanie solowych projektów, tak zrobiła już wokalistka Fergie.

 

Kiedy rozpoczynali granie i występowanie pod wspólnym szyldem Black Eyed Peas, postanowili się wyróżniać, dlatego nie ubierali się jak większość  raperów z zachodniego wybrzeża , koncertowali z „żywym” zespołem, a swoją nazwę zaczerpnęli w pewnym sensie od Red Hot Chili Peppers, bo tak samo jak grupa Peppersi, chcieli mieć nazwę, która będzie odnosiła się do jakiejś potrawy. Mimo, że debiutancki album nagrali już w 1998 roku, to dopiero Elephunk był dla Black Eyed Peas przełomem i to właśnie z niego pochodził hit Where Is the Love ? nagrany z udziałem Justina Timberlake’a, o dziwo w Stanach można powiedzieć singiel radził sobie słabo, to na wyspach, które zawsze były pod urokiem „czarnych” brzmień, piosenka zawędrowała na pierwsze miejsce i pozostawała na nim przez 6 tygodni. Nie gorzej poradził sobie utwór Shut Up.

 

Kolejny album pojawił się w 2005 roku i otrzymał tytuł Money Bussiness, i z niego wyjęto dwa świetne single: Don’t Punk With My Heart i Don’t Lie. I chociaż oceny krytyki nie były tak entuzjastyczne, jak w przypadku poprzednika, to album pozwolił się utrzymać na fali popularności o czym świadczy także częstotliwość emisji radiowych na całym świecie. Lata 2006 i 2007 upływają pod znakiem intensywnych tras koncertowych, zaangażowania się w akcje charytatywne i solowe projekty nie tylko producenckie, ale również autorskie. Kilka dni temu Black Eyed Peas wystąpili na Wembley w ramach światowej akcji Live Earth.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com