piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
NIESPODZIANKI SANTANY

Jedna piosenka powstanie w kooperacji z Shakirą, druga z Tiną Turner, natomiast trzecią ma być duet z Chadem Kroegerem z zespołu Nickelback. Piosenka, w której będzie się udzielała Tina to przeróbka przeboju Game of Love zaśpiewanego wcześniej przez Michelle Branch. Jak sam Carlos mówi: „Michelle zdobyła dla nas nagrodę Grammy, ona też wniosła w ten utwór swoje niepowtarzalne uczucia i niewinność, jednak kiedy się słyszy jak Tina śpiewa tę kompozycje, czujesz, że przechodzą cię ciarki”.

Z kolei piosenka Into the Night, którą ma śpiewac Chad Kroeger to coś w rodzaju hymnu – tłumaczy Santana - który słychać na stadionie, kiedy twoja drużyna atakuje, to coś w klimacie We Will Rock You. „Jestem bardzo wdzięczny, że Chad podzielił się ze mną tą piosenką” – dodaje Carlos.

Santana przygotowuje się również do wydania podwójnej płyty pod tytułem Multi-Dimensional Warrior. Będzie to przegląd nagrań, które powstały między albumami Abraxas i Supernatural. Twórca Samby Pa Ti ma zamiar dograć również część nowych partii gitarowych. Jak zapowiada, wydawnictwo mam być czymś w rodzaju listu miłosnego do fanów. Ponadto, Santana pracuje z Billem Laswellem na muzyką, która ma towarzyszyć Mundialowi w 2010 w Afryce Południowej.

A co z trasą koncertową ? Po długiej przerwie w występach na żywo, Santana najprawdopodobniej rozpocznie w Dubaju, później Nowa Zelandia i Australia, na razie o Polsce nie słychać, ale kto wie ? Mistrz jest bowiem w dobrej formie, twierdzi, że czuje się młodo i ma w sobie zapał do pracy. Czekamy zatem na efekty.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com