piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
CZY BEYONCE POWINNA SIĘ BAĆ ?

 

Jej singiel Like This z najnowszej płyty MS. Kelly wydanej w czerwcu nieźle radzi sobie w zestawieniach. Doszedł do Top 10 między innymi w Irlandii i Wielkiej Brytanii, która bardzo chętnie kupuje produkty R’n’B. Na płycie, oprócz utworu otwierającego album na uwagę zasługują także Work, Flashback i Every Thought is You.

Druga płyta Kelly powtórzy chyba sukces poprzedniego wydawnictwa z 2002 roku, które znalazło na świecie ponad 2 miliony nabywców. Oczywiście zawartości płyt nie można oceniać na podstawie wyników sprzedaży, ale w przypadku Kelly jest coś szczególnego. Wydaje się ona bowiem mniej agresywna od Beyonce, która jest jak to mówią „zorientowana na sukces”, a Kelly ma swój wdzięk i skromność sprawiające, że postrzegana jest jako delikatniejsze ogniwo tworzące kiedyś Destiny’s Child.

Kelly Rowland ma również pewne dylematy pozamuzyczne. Niegdyś była przekonana, że kobiety o jaśniejszym kolorze skóry łatwiej osiągają sukces. Niedawno przyznała - Wydawało mi się, że moja cera jest zbyt ciemna. - Ale Tina Knowles, mama Beyoncé, przekonała mnie, że tak nie jest. "Czy nie zdajesz sobie sprawy, jaka jesteś piękna?" - pytała mnie. Dzięki niej zaakceptowałam siebie. Z naszej perspektywy dylematy takie mogą wydawać się dosyć egzotyczne, ale na amerykańskim rynku gwiazd, takie rozterki nikogo nie dziwią. Podsumowując, nowej nagrody Grammy za ten rok Kelly raczej nie zdobędzie, natomiast pewne jest, że przed nią jeszcze wiele lat ciężkiej artystycznej pracy, a konkurencja depcze po piętach.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com