piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
ORŁY WYLĄDUJĄ !

 

Nowa płyta nie ma jeszcze tytułu, a o materiale najchętniej opowiada gitarzysta Joe Walsh – prawdziwy weteran amerykańskiej muzyki. Płyta jest prawie gotowa. Zostało nam jeszcze dogranie wokali i miks – mówi Walsh. Uwielbiam być w The Eagles i ten zespół jeszcze żyje - przekonuje gitarzysta.

Po wydaniu nowej płyty zespół ma zamiar w 2008 roku wyruszyć w kolejną trasę koncertową. Napisaliśmy nowe piosenki na ten album i idziemy na nim w naprawdę innym kierunku niż to co robiliśmy dotychczas. Trudno porównać to czegoś, co słyszałem wcześniej – dodaje Walsh.

Przypomnijmy, że zespół powstał na początku lat 70. Reprezentował odmianę country rocka skrzyżowanego z ostrzejszym brzmieniem. Już pierwsza płyta przyniosła wielki przebój Take It Easy. Jednak największy sukces zdobyli bestsellerowym albumem Hotel California i tytułowym utworem, który jest dzisiaj jednym z najbardziej znanych klasyków rocka. Zespół zawiesił działalność na początku lat 80. Reaktywował się w latach 90. Dzisiaj w składzie znajdują się Glenn Frey, Don Henley, Joe Walsh i Timothy B. Smith.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com