piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
WARTOŚĆ DODA-NA

Zadowolona dodaje: "Tak bardzo się starałam, żeby się udało i jestem na pierwszym miejscu!". Na oficjalnej stronie czytamy także "Jestem cudowna nieziemska, niezastąpiona i rozbrajająco nieskromna! Mam Złota płytę! Tak się cieszę, że masakra". Niezależenie od muzyki, Doda jest obecnie chyba jedyną polską wykonawczynią, która codziennie pojawia się w serwisach Internetowych w działach „plotki”, a kolorowa prasa śledzi jej każdy ruch. Stała się polską celebrity i bardzo sprawnie to wykorzystuje. Ma świadomość tego, że dzisiaj już sama muzyka nie wystarczy potrzebny jest jeszcze wizerunek. Nie oznacza to, że kiedyś był nieistotny, ale masowy rynek jest nastawiony na wyraziste postacie, gwarantuje to sukces komercyjny. "Mówiłam kiedyś, że dojdziemy do takiego momentu, że sama muzyka już nie będzie się bronić" – opowiadała niedawno na łamach magazynu "Sukces". Jak zauważyła - "Ile jest fajnych radiowych numerów! Silski, Zagrobelny tworzą superhity. A płyty się nie sprzedają". Monika Brodka ma same przeboje i zdobyła Złotą płytę, czyli sprzedała tylko 15 tysięcy egzemplarzy".

Zdaniem Dody, publiczność czeka na osobowości, o których będzie ciągle czytać i to sprawi, że będą chcieli kupować płyty. Doda zdaje sobie z tego sprawę i lubi prowokować, wywoływać kontrowersje. Ma  świadomość tego jak wygląda i eksponuje to również na okładce. Nie może być to jednak zarzutem wobec niej, bo tak robi dzisiaj większość wokalistek popowych.

Pierwszy solowy krążek Dody wypełniło 12 piosenek, którym brzmienie nadał Mark Tysper. Wszystkie napisała sama Doda. Płytę Diamond Bitch promował singiel Katharsis, który opowiadał o rozliczeniach piosenkarki z osobistą przeszłością.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com