piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
MADONNA Z TIMBALANDEM !

Madonna, o której niektórzy ludzie w branży mówią, że wie jakimi doradcami się otaczać w różnych momentach swojej kariery i tym razem nie chce popełnić fałszywego kroku. Zatem płyta została przygotowana przez producenta, który jest gwarancją sukcesu. Madonne i Timbalanda w  nagraniach wspomagał jeszcze jeden wysoko notowany dzisiaj wykonawca – Justin Timberlake. Wspólnie napisali i wyprodukowali 10 utworów na tę płytę „Królowej Pop”.

Timbaland ma duże nadzieje związane z hitowym potencjałem nowej płyty. "Prawie już skończyliśmy. Ja i Justin dokonaliśmy nagrań. Ona jest świetna. Ciągle słuchamy jej albumu, bo jest gorący. Ta płyta będzie wysoko, jak album Justina" - mówi Timbaland w wywiadzie dla MTV. Ostateczne prace nad projektem mają się zakończyć we wrześniu.  Producent opowiada, że na płycie są też utwory bardzo różniące się od innych popowych nagrań, jak to, które nie ma nawet zwykłego tekstu w refrenie.

Tymczasem pierwszy singel z tego albumu Madonna najprawdopodobniej zaprezentuje już 9 września podczas gali wręczenia nagród MTV VME.

49-cioletnia dzisiaj Madonna uznawana za jedną z najbardziej znaczących kobiet w świecie muzyki. Artystka od 25 lat utrzymuje się nieprzerwanie na szczytach list przebojów, nagrywa utwory w wielu gatunkach muzycznych, przybiera dziesiątki wizerunków, a jej dokonania, wyniki i rekordy na stałe wpisane są do historii muzyki pop. Według danych wytwórni Warner, sprzedała ponad 200 milionów płyt i jest najlepiej zarabiająca artystką w historii muzyki, co odnotowano również w Księdze Rekordów Guinnesa.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com