piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
IRA ATAKUJE

"Jesteśmy dojrzałym zespołem, i niczego nie musimy udowadniać" - mówi wokalista Artur Gadowski. "Gramy muzykę, która sprawia nam przyjemność i myślę, że będzie sprawiała przyjemność fanom" - dodaje. Już tytuł albumu pozwala się zorientować, że zespół - jak zwykle - trzyma rękę na pulsie rzeczywistości. Twórcy hymnu Mój dom  mają pełne prawo do śpiewania o emigracji. Gadowski wspomina: "Tamten utwór, z 1990 roku, był pełen nadziei. Że stąd nie wyjedziemy, że coś się zmieni. Wszyscy liczyli, że będzie inaczej. A wyszło... jak zwykle".

Gdy posłucha się piosenek w rodzaju Szkoda dnia, wiadomo że IRA dostrzega też tematy kontrowersyjne. "Nawiązujemy do tego, co się dzieje, do jakiejś dziwnej paranoi. Lustracji zlustrowanych, wylustrowanych i przelustrowanych" – przyznają z goryczą członkowie IRY.

 „Londyn 08:15” to propozycja dopracowana pod względem brzmieniowym – mówią muzycy. Rzeczywiście, brzmieniowo nie ustępuje zachodnim produkcjom. Słychać także wpływy nowej fali zespół rockowych, które mimo cięższego brzmienia są notowane na wysokich miejscach list przebojów np. Daughtry czy Nickelback. "Dźwięk jest selektywny, dynamiczny, sprawia wrażenie bliskości w słuchaniu i przede wszystkim jest naturalny" – chwali efekty swojej pracy Artur Gadowski. Czy jesień będzie faktycznie należała do IRY ? Życzymy im  tego, chociaż pamiętajmy, że konkurencja będzie duża.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com