piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
UKĄSZENIE MOSQITOO

To elektropop, w którym chłodne, sterylne dźwięki przywołujące krajobrazy północnej Kanady czy Islandii mieszają się z tłustymi bitami, R’n’B, Hip Hopem oraz pulsem klubowego parkietu. Muzyka, którą można nazwać po prostu -  Black’n’Electro. Album ma w sobie elementy muzyki takich wykonawców jak Chemical Brothers, Basement Jaxx ale i trochę lekkości Kylie czy Goldfrapp.

 

MOSQITOO tworzą producent i kompozytor Rafał Malicki oraz wokalistka i autorka tekstów Monika Głębowicz. Mówią o sobie, że grają muzykę taką, jakiej sami chcieliby słuchać. I tak otrzymujemy potężną dawkę nowatorskich pomysłów. Bardzo przebojowe, melodyjne lecz wciąż alternatywne granie.

 

Publiczność nagrodziła MOSQITOO nagrodą SUPERJEDYNKI  podczas KFPP Opole 2006. Dostrzegła ich publiczność festiwalu TopTrendy, gdzie w finałowym koncercie odnieśli wielki sukces i jako debiutujący zespół zajęli III miejsce po takich tuzach jak Zakopower i Sidney Polak. Zespoł został również uhonorowany przez jury konkursu „Gra Muzyka" organizowanego przez Gazetę Wyborczą.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com