piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
DEBIUT ZAGROBELNEGO

10 lat temu spotkał Elżbietę Zapendowską, u której kształcił swój warsztat. Brał udział w koncercie Debiuty na festiwalu piosenki w Opolu oraz udział w festiwalu Fama w Świnoujściu, którego to staje się laureatem. Wspomagał wokalnie wielu artystów m.in. Ryszarda Rynkowskiego i Marylę Rodowicz, obecnie współpracuje z Natalią Kukulską.

 

Jego pierwsza płyta długogrająca Myśli warte słów jest odbiciem fascynacji muzycznych. Słychać je bardzo wyraźnie, to nowoczesny pop rock. Trzeba przyznać, że produkcja jest na wyjątkowo wysokim poziomie i nie trudno znaleźć „przyczynę” – to spółka kompozytorsko-autorska Piotr Siejka i Ryszard Kunce.

Na płycie Łukasza słychać inspiracje chociażby najnowszymi dokonaniami amerykańskich mistrzów takiego grania – Maroon 5 , zresztą nasz Zagrobelny, w wywiadach przyznaje, że ich ostatnia płyta zrobiła na nim duże wrażenie.

 

Singiel pilotujący ten album Nieprawda całkiem nieźle radził sobie w rozgłośniach radiowych i przypuszczalnie z tego zestawu usłyszymy jeszcze kilka hitów, ale wszystko w swoim czasie. Jesień to czas wielu nowych płyt – będziemy pisać o nich na naszych stronach - zobaczymy jak wśród tych propozycji wypadnie Łukasz Zagrobelny – na razie jest w czołówce. » powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com