piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
TERAZ MŁYNARSKI

 

 Kiedy grupa nagrała koncert poświęcony Agnieszce Osieckiej, nie przypuszczała nawet, że płyta stanie się wielkim sukcesem nie tylko artystycznym, ale też komercyjnym (110 tysięcy sprzedanych egzemplarzy). Nic na to nie wskazywało, a sam Adam Nowak przyznawał, że nie był wówczas w najlepszej formie zdrowotnej. A jednak się udało. Można mieć zatem powody, by przypuszczać, że z płytą Młynarski będzie podobnie.

 

Dlaczego ? Teksty są tak samo znane i nośne jak Osieckiej, a przy okazji Młynarski tak naprawdę niewiele się „zestarzał”. Po premierowym koncercie tego materiału prasa podkreślała, że zespół nadał utworom własny charakter, i że teksty Młynarskiego nie straciły nic na aktualności. Pierwsze wykonanie tego zestawu piosenek odbyło się we Wrocławiu, podczas 28. Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

 

Recital oparty na twórczości wybitnego polskiego satyryka i poety został przygotowany bez przesadnej dbałości o ubrania muzyków czy scenografię. Najważniejsze są piosenki i osobowość Adama Nowaka, który w wywiadach mówi: Wojciechowi Młynarskiemu zawsze zależało na klasie. Jego utwory są zawsze o czymś, co dziś trudno zrozumieć.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com