piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
SZÓSTA PŁYTA JLo

Na pierwszy singiel wybrano piosenkę Do It Well. Podczas nagrywania płyty utrzymanej w bardziej popowych klimatach, artystka pracowała z takimi producentami, jak J.R. Rotem, Ryan Tedder, Middi Mafia i Bloodshy. Ostatecznie na krążku znalazło się 12 piosenek, bardzo często kompozycji sporych grup osób. Niektóre mają aż siedmiu autorów.

Dwie tegoroczne płyty Jennifer, mimo zasadniczych różnic, mają też wiele wspólnego. Przede wszystkim to, że zostały nagrane przez kobietę o ustabilizowanej sytuacji osobistej i szczęśliwą żonę. Słychać to przede wszystkim w tekstach: „Zostańmy razem – to nowa moda” – śpiewa w piosence otwierającej album Stay Together. Kolejne utwory rozwijają ten wątek. Nocne szaleństwa w klubach wielkiego miasta zamieniła na spędzanie nastrojowych wieczorów w domu u boku partnera.

Muzycznie jednak płyta nie wnosi nic nowego do bogatego obecnie świata muzyki dance. Brzmienie krążka jest osadzone w pomysłach funkcjonujących już od kilku lat. Dzisiaj nowe kierunki wyznaczają zdecydowanie tacy artyści jak Justin Timberlake. Nie zmienia to faktu, że Brave jest dobrym albumem tanecznym, ale raczej nie klubowym. Można natomiast się przy nim nieźle pobawić na „wyluzowanym” domowym party. » powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com