piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
LORA I PRZYBORA

Szafran i Hołownia mówią o tej muzyce - „balsam dla duszy..., a piosenki Wasowskiego i Przybory są najwspanialszymi witaminami jakie otrzymać można!! Piosenki Pana Jerzego i Pana Jeremiego powinny być w podręcznej apteczce duchowej w każdym domu!!”

Lora wspomina, że piosenki „Starszych Panów” wykonywała od lat i jak sama przyznaje jest to najpiękniejsza część tego, co nazywa naszym "wychowaniem kulturalnym”.  

Sesja muzyczna znajdująca się na płycie zatytułowanej Droga do ciebie została zarejestrowana w kwintecie. Udało się zaprosić do nagrania mistrza saksofonu Janusza Muniaka a ten zaprosił również kontrabasistę - Adama Kowalewskiego i perkusistę - Sebastiana Frankiewicza. „Zaprezentowane na płycie utwory odbiegają od wersji oryginalnych, ale taka już jest uroda nagrań jazzowych...” – zastrzegają autorzy. Nie przypadkiem na premierę płyty wybrano jesień, bo właśnie ta pora roku sprzyja delektowaniu się jazzowymi dźwiękami, a bliskość zimy i świąt sprawia, że chętnie przypomnimy sobie chociażby takie perełki jak: Na całej połaci śnieg – w nowej wysmakowanej aranżacji.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com