piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
PŁYTOWY DEBIUT WŁODARCZYK

Autorami słów są z kolei tacy tekściarze jak: Piotr Bukartyk czy Liber. Część słów stworzyła również sama Agnieszka, opisując swój świat.  

 

Produkcją większości utworów i masteringiem zajął się Leszek Kamiński, który na swoim koncie ma kilka Fryderyków.  Na płycie znajduje się 11 utworów, w tym  2 covery w tym Małe tęsknoty z repertuaru Krystyny Prońko.

 

Agnieszka Włodarczyk nagrywając płytę spełniła swoje marzenia, bo umiejętności wokalne pokazała już w szkole podstawowej. Jako dziecko wygrała dwa konkursy piosenki, a  nauczyciele zachęcali ją do nauki śpiewu. Wzięła udział w castingu do "Metra" i okłamała Janusza Józefowicza, że skończyła 15 lat, a w rzeczywistości była o rok młodsza. O tym, że „kłamstwo popłaca” może świadczyć fakt, iż Józefowicz zaproponował jej dalszą naukę w teatrze.

Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie Macieja Ślesickiego "Sara" (1997) u boku takich sław jak Bogusław Linda i Cezary Pazura. Ogromną popularność zdobyła dzięki roli w serialu "13 posterunek". Wystąpiła w sitcomie "Świat według Kiepskich" oraz w filmie Waldemara Dzikiego "Pierwszy milion". Mogliśmy też oglądać ją w komedii "E=mc2" Olafa Lubaszenki.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com